Zdewastowane nieruchomości

Niestety nie wszystkie nieruchomości są piękne, nowe i zadbane. Bywa i tak, że wymagają one generalnego remontu. Może to być spowodowanie nieszczęśliwymi zdarzeniami, takimi jak pożary lub zalania, ale także wieloletnimi zaniedbaniami.
Remont mieszkania lub domu jest zdecydowanie wyzwaniem, który związany jest z często bardzo wysokimi wydatkami. Potrzeba pokrycia kosztów mniejszego czy większego remontu domu lub mieszkania, zawsze stanowi obciążenie dla budżetu domowników. Często zdarza się, że bez wykonania prac budowlanych i remontowych, które są niezbędne, nieruchomość nie nadaje się do zamieszkania i codziennego użytkowania. Co w takim razie jest najlepszym rozwiązaniem? Bycie w posiadaniu nieruchomości, której stan techniczny nie pozwala na jego właściwe użytkowanie mija się z celem. Także zaciąganie kredytu na remont mieszkania lub domu nie zawsze jest dobrym wyjściem, lub po prostu nie jest możliwe. Rozwiązaniem dla tego typu trudności może być szybki skup nieruchomości do remontu. Jest to zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań, aby wyjść z kłopotliwej sytuacji.

Skup nieruchomości zdewastowanych to nasza specjalność

Duże kwoty to norma, której należy się spodziewać przy okazji prac remontowych i budowlanych w mieszkaniu i w domu. Środki, które trzeba przeznaczyć na każdy remont (zarówno ten większy, jak i ten mniejszy) w znacznym stopniu pomniejszają domowy budżet. Niepotrzebne jest przecież utrzymywanie domu lub mieszkania, z którego nie można korzystać ze względu na ich stan techniczny.

Skup nieruchomości do remontu – po powodzi i po pożarze

Woda i ogień, czyli dwa największe żywioły, najczęściej powodują najwięcej strat. Pożary, podtopienia, zalania i powodzie kompletnie dewastują mieszkania i domy. Przywrócenie ich do odpowiedniego stanu technicznego często się równa z ogromnymi kosztami. W sytuacji braku ubezpieczenia nieruchomości, które gwarantuje wypłatę adekwatnego odszkodowania, może się to okazać niestety niewykonalne. Żeby odzyskać część wartości domu lub mieszkania, pozostaje skorzystać z oferty naszej firmie, ponieważ w naszych usługach oferujemy skup nieruchomości do remontu.
Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w każdym stanie technicznym:

  • nieruchomości grożące zawaleniem,
  • nieruchomości z zalanymi piwnicami,
  • nieruchomości z uszkodzonym dachem,
  • nieruchomości w bardzo złym stanie, dla których jedyną deską ratunku jest rozbiórka.

Niestety nie da się ukryć, że zainteresowanie takiego typu nieruchomością jest bardzo małe, a nawet niemożliwe. Spowodowane jest to tym, że w przypadku takich lokali mieszkalnych, czy domów bardzo ciężko jest oszacować ostateczny kosztorys prac budowlanych i remontowych. Rzadko kiedy nabywca chce tak bardzo ryzykować zakupem zdewastowanej nieruchomości. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszej firmy Kolib. Dzięki temu lokum nie generuje często co raz wyższych comiesięcznych kosztów, a Ty możesz zdecydować się na zakup innego mieszkania. Kupujemy nieruchomości, niezależnie od ich wartości rynkowej, stanu prawnego, czy technicznego.

Czy jest możliwość sprzedaży mieszkania po pożarze?

Jak najbardziej, sprzedaż mieszkania lub domu po pożarze jest możliwa i realna. Nasza firma zajmuje się skupem mieszkań, domów lub innych typów nieruchomości, które są po pożarach i wymagają sporego wkładu finansowego, aby przywrócić im stan możliwy do użytkowania. Pożary niestety potrafią wyrządzić bardzo duże straty. W związku z tym nie każdy decyduje się i często nie ma odpowiednich środków na odbudowę i remont swojego domu. Właśnie dlatego jesteśmy my. Nasz skup nieruchomości po pożarze jest najlepszą opcją dla tych osób, które nie są w posiadaniu wymaganych środków pieniężnych do przeprowadzenia prac remontowych i budowlanych danego lokum.

Co z wypłaconym odszkodowaniem za zdewastowaną nieruchomość?

W sytuacji, kiedy otrzymasz wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe odszkodowanie i dodasz do tego środki otrzymane od nas po sprzedaży swojej nieruchomości, pojawi się realna szansa na zakup nowego mieszkania lub domu, w którym nie będziesz musiał się już o nic martwić.

Celem naszej firmy jest to, aby cały proces nieruchomości spalonej lub po powodzi czy zalaniu przebiegał jak najszybciej i najbezpieczniej. Dodatkowo oferujemy naszym Klientom kosztorys, który nie wiąże się z żadnymi dodatkowym i ukrytymi kosztami. Śledzimy rynkowe ceny na bieżąco, dlatego w momencie, gdy zdecydujesz się na usługi kolib.pl możesz być pewny, że uzyskasz nie dość, że najuczciwszą to także najatrakcyjniejszą ofertę. Jesteśmy z naszymi Klientami w stałym kontakcie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom niezbędne wsparcie i porady, kiedy tylko pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości czy problemy.

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość jak najszybciej? Tak działa nasza firma

Zachęcamy, aby na początku zapoznać się z naszą ofertą na kolib.pl. Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy formularz kontaktowy, który pozwala na sprawną i szybką wycenę każdej nieruchomości. Po naszej stronie leży dostarczenie Klientom rzeczowych informacji i pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się obawiać aspektami wynikającymi ze stopnia skomplikowania sprawy i finalizacja umowy pomyślnie i w jak najszybszym czasie.

Skorzystanie z usług firmy Kolib jest świetną opcją na sprzedaż nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj darmową wycenę Twojej nieruchomości. Gwarantujemy szybki kontakt, pomoc w finalizacji transakcji i natychmiastową wypłatę gotówki! Skupujemy nieruchomości na terenie całej Polski!

ZADZWOŃ DO NAS

+48 729 196 130

NAPISZ DO NAS

kontakt@kolib.pl

Zobacz również